Koper

Koper

De totaaloplossingen van Legrand voor datacommunicatie in een Local Area Network (LAN) of Serverruimte DC, bieden een perfect antwoord op de belangrijkste uitdagingen voor digitale netwerken: optimale prestaties, schaalbaarheid en efficiëntie. Systeemprestaties van datasystemen zijn voor gebruikers cruciaal.

laden...

Kopersysteem

koper

Glasvezel

glasvezel

PDU

PDU

LCS3: Kopersysteem RJ 45-connectors

De NIEUWE 'TOOLLESS' CONNECTOREN welke snel zonder specialistisch gereedschap kunnen worden aangesloten, zijn verkrijgbaar in alle categorieën voor installatie in patch- panelen en op werkplekken.

In enkele seconden tijd kunt u een perfecte aansluiting tot stand brengen, waarna u kunt rekenen op optimale prestaties van de verbinding tussen het patchpanel en werkplek.

Ze zijn voorzien van een kleurencode, zodat u meteen kunt herkennen tot welke categorie ze behoren:

  • Cat. 5e: grijs
  • Cat. 6: blauw
  • Cat. 6A: geel
  • Cat. 8: aqua
RJ 45-connectors

Aansluiten van de nieuwe Toolless conncectors

1 aansluiten
1. Neem de draadgeleider uit de behuizing
Voer de kabel door de draadgeleiding
2. Voer de kabel door de draadgeleiding
3. Leg de aders in de daarvoor bestemde sleuf met kleurcodering
3. Leg de aders in de daarvoor bestemde sleuf met kleurcodering
4. Knip de aders af
4. Knip de aders af
5. Schuif het geheel in de behuizing
5. Schuif het geheel in de behuizing
6. Duw de hendel naar beneden en vergrendel de connector
6. Duw de hendel naar beneden en vergrendel de connector

Kopersysteem: Patchpanels

De nieuwe patchpanelen werden zo ontworpen en gemaakt dat ze de beschikbare ruimte optimaal benutten. Ze kunnen met maximaal 48 poorten worden uitgerust en zijn ook onderhouds- en upgradevriendelijker. Er is zowel een rechte als een gehoekte versie verkrijgbaar. De panelen zijn voorzien van een systeem waarmee de unit snel kan worden uitgetrokken en van een innovatief kabelgeleidingssysteem waarmee kabels op een verzorgde en gemakkelijke manier kunnen worden beheerd.


  • Schuifcassettes: gemakkelijker te onderhouden
  • Mogelijkheid om snel uit te trekken dmv. een drukknop
  • Montage connector aan voorzijde
  • Innovatief modulair cassettesysteem
  • Gemakkelijk te combineren met de glasvezeloplossingen van Legrand
Cassette met maximaal 12 connectoren voor patchpaneel
Cassette met maximaal 12 connectoren voor patchpaneel
48 poorten per unit
48 poorten per unit

Nieuwe QUICK-FIX-systeem

Innovatieve snelle bevestigingsoplossing:

  • Klik aansluitsysteem
  • Automatische aardverbinding 
  • Bekabeling in rack geoptimaliseerd
  • Nieuw toebehoren voor kabels met draaisysteem voor hoekaanpassing en labelhouder

Compatibel met alle panelen (recht, gehoekt, HD)

quick-fix
quick-fix

Download de brochure

076504

Mosaic 2xRJ45 UTP LCS6 2 modules schuin

Mosaic 2xRJ45 UTP LCS6 2 modules schuin. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Mogelijkheid om zowel RJ45 als RJ11 en RJ12 stekers te gebruiken zonder de contacten te beschadigen. Compact, waardoor montage in ondiepe goot mogelijk is.
076544

Mosaic DLP Snap-on Connectoren Cat6 UTP 2xRJ45

Mosaic DLP Snap-on Connectoren Cat6 UTP 2xRJ45. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Compact, waardoor montage in ondiepe goot mogelijk is. Standaard voorzien van connectoren en Soluclips voor de overgang naar de deksel.
079461

Mosaic Connector Cat6 UTP RJ45 1 module breed Aluminium

Mosaic Connector Cat6 UTP RJ45 1 module aluminium. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Mogelijkheid om zowel RJ45 als RJ11 en RJ12 stekers te gebruiken zonder de contacten te beschadigen. Compact, waardoor montage in ondiepe goot mogelijk is.
079471

Mosaic Connector Cat6A UTP RJ45 1modules aluminium

Mosaic Connector Cat.6A UTP RJ45 1module aluminium. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Mogelijkheid om zowel Legrand RJ45 als RJ11 en RJ12 stekers te gebruiken zonder de contacten te beschadigen.
032100

LCS3 Leeg Modulair Glasvezelpan 1HE tbv 4stuks cassetteblok glasvezel

LCS3 Leeg Modulair Glasvezelpaneel 1HE tbv 4stuks cassetteblok glasvezel
032102

LCS3 Modulair Glasvezelpan compl 1HE tbv 24 SC connectoren multimode

LCS3 Modulair Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC connectoren multimode
032104

LCS3 Modulair Glasvezelpan compl 1HE tbv 48 LC connectoren multimode

LCS3 Modulair Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 48 LC connectoren multimode
032106

LCS3 Modulair Glasvezelpan compl 1HE tbv 24 SC connectoren singlemode

LCS3 Modulair Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC connectoren singlemode
032110

LCS3 Module voor 6 SC singlemode connectoren

LCS3 Module voor 6 SC singlemode connectoren
032111

LCS3 High Density Module voor 12 SC singlemode connectoren

LCS3 High Density Module voor 12 SC singlemode connectoren
032112

LCS3 Module voor 6 SC/APC singlemode connectoren

LCS3 Module voor 6 SC/APC singlemode connectoren
032113

LCS3 Module voor 6 LC singlemode connectoren

LCS3 Module voor 6 LC singlemode connectoren
032114

LCS3 Module voor 12 LC singlemode connectoren

LCS3 Module voor 12 LC singlemode connectoren
032115

LCS3 High Density Module voor 24 LC singlemode connectoren

LCS3 High Density Module voor 24 LC singlemode connectoren
032116

LCS3 Module voor 12 LC/APC singlemode connectoren

LCS3 Module voor 12 LC/APC singlemode connectoren
032117

LCS3 Module voor 6 ST singlemode connectoren

LCS3 Module voor 6 ST singlemode connectoren
032120

LCS3 Module voor 6 SC multimode connectoren

LCS3 Module voor 6 SC multimode connectoren
032121

LCS3 High Density Module voor 12 SC multimode connectoren

LCS3 High Density Module voor 12 SC multimode connectoren
032123

LCS3 Module voor 6 LC multimode connectoren

LCS3 Module voor 6 LC multimode connectoren
032124

LCS3 Module voor 12 LC multimode connectoren

LCS3 Module voor 12 LC multimode connectoren