Overslaan en naar de inhoud gaan
Logo print

LCS3 Legrand cabling system voorbekabelde glasvezeloplossing | Legrand Nederland

Technische kenmerken
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132068

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 80m

1 091,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132074

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 140m

1 434,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132080

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 200m

1 776,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132006

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 60m

703,60 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132009

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 90m

799,30 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132016

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 160m

1 024,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132066

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 60m

976,30 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132067

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 70m

1 022,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132069

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 90m

1 135,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132070

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 100m

1 191,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132072

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 120m

1 320,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132076

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 160m

1 548,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132078

LCS3 preconnect TB OM3 12F LC/LC 180m

1 662,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132001

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 10m

544,20 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132002

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 20m

576,10 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132003

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 30m

608,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132004

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 40m

639,90 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132005

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 50m

664,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132007

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 70m

735,50 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132008

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 80m

767,40 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132010

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 100m

831,10 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132012

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 120m

885,10 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132018

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 180m

1 088,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen
title
Legrand LCS3 Fibre
Ref.. 132020

LCS3 preconnect TB OM3 6F SC/SC 200m

1 152,00 € / 1 stuk

Exclusief BTW

Je kan maximaal 4 producten vergelijken, verwijder er 1 om een nieuw product toe te kunnen voegen